ثبت نام

🔴 سلاطین رینگ چیست ؟ + یک آکادمی حرفه ای‌ برای تمرینات تخصصی موی تای و کیک بوکسینگ که اعضا آن متشکل از مربیان تیم ملی و قهرمانان و ملی پوشان کیک بوکسینگ و موی تای هستند.
🔴امکانات سالن های سلاطین ؟ + کیسه بوکس ، انواع میت های سرعتی و قدرتی ، کیسه گلابی ، رینگ ، تخته های استپ ، کش های Trx , دوش و …
🔴آیا تمریناتی برای افرادی که در طول زندگی خود هیچ گونه فعالیت ورزشی نداشته اند وجود دارد ؟ + سلاطین رینگ برای این دسته افراد تمرینات سازگاری آناتومیکی با کلاس ها را طراحی کرده اند که در مدت زمان کم بتوانند با ورزش کیک بوکسینگ و موی تای سازگار شوند و به سطح حرفه ای برسند.
🔴 آیا آکادمی سلاطین رینگ دارای متخصصین تغذیه و بدنسازی و طراحی تمرین است ؟ + شما می توانید در آکادمی سلاطین رینگ از متخصصین مجرب و متعحد در زمینه های تغذیه ، بدنسازی و طراحی تمرین به صورت حضوری و یا از طریق شبکه های مجازی استفاده کنید .
🔴 هزینه های استفاده از برنامه های تغذیه و بدنسازی به چه صورت است ؟ + ارائه برنامه های بدنسازی و تغذیه برای اعضای آکادمی رایگان می باشد و برای افراد ی که عضویت سلاطین را ندارند شامل هزینه میشود .
🔴 آیا سرویسی جهت رسیدن به محل تمرین وجود دارد ؟ + اعضای سلاطین رینگ در محیطی کاملا دوستانه و با هماهنگی اعضای ثابت تیم می توانند در نقاط مهم شهر قرار گذاشته و از وسایل نقلیه اعضای تیم جهت رسیدن به محل تمرین استفاده کنند.
🔴امکان به همراه آوردن میهمان بدون پرداخت هزینه وجود دارد ؟ + بله . مهمان شما می تواند یک جلسه تمرینی مهمان سلاطین رینگ باشد
شرایط دوره ها

زمان و هزینه تمامی دوره ها در این صفحه به روز رسانی میشود